Болгарка Craft-tec PXAG433
911 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1709
- +380 (93) 064-10-26Лайф
- +380 (68) 107-66-18Київстар
Кутова шліфувальна машина Craft-tec PXAG433
Болгарка Craft-tec PXAG433 служить для різання та шліфування металів та каменю, застосовуються різальні або шліфувальні круги.
Додаткову ручку можна вкручувати праворуч або ліворуч у залежність правша ви або лівша. Обгумоване покриття корпусу та додаткової ручки перешкоджає ковзанню інструменту та сприяє комфортній роботі.
Технічні характеристики: болгарка Craft-tec PXAG433
- Живиться від мережі 220 вольт 50 герц
- Максимальна потужність – 920 ват
- Діаметр диска – 125 мм
- Оберти - 11000 за хвилину
- Регулювання оборотів – ні
- Блокування кнопки увімкнення - ні
- Різьблення шпинделя - М14
- Вага – 1,8 кг
- Гарантія – офіційна по всій Україні 12 місяців
Купити болгарку Craft-tec PXAG433 можна в нашому інтернет магазині. Продаж та доставка по Харкову та по всій Україні. В нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Виробник | Craft-Tec |
| Основна рукоятка | Не подовжена |
| Вага | 1.8 кг |
| Споживана потужність | 920 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захисний кожух | Так |
| Бічна ручка | Так |
- Ціна: 911 ₴



