Електроплитка Леміра ЕПТ2-Т 2-2,0 кВт/220В (два вузькі тіни)
1 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1847
- +380 (93) 064-10-26Лайф
- +380 (68) 107-66-18Київстар
Електроплита настільна Леміра ЕПТ2-Т 2-2,0 кВт/220В (два вузькі тіні)
Представляємо Вам електроплитку виробництва заводу Леміра - це двоконфорочна плитка з двома практичними тонкими тінами. На ній встановлений перемикач потужності з терморегулятором і плавним регулюванням потужності, також під кожною конфоркою є індикатор світлової сигналізації. Це дуже зручний та компактний прилад для кухні, який прослужить довго та надійно у вашому будинку чи на дачі.
Інші особливості електроплитка Леміра 2 вузьких тіна
- Світловий індикатор на кожну конфорку
- Зручні ручки з боків - відсутні конкуренти
- Якісні регульовані ніжки
- Сучасний дизайн як самої плитки, так і пакувальної коробки.
- Гарантія якості - зроблено в Україні
Технічні характеристики електроплитки Леміра 2 вузьких тіна
- Електроплитка двоконфоркова з тонкими тінами
- Плитка відповідає вимогам безпеки.
- Діаметр конфорки – 18 сантиметрів
- Габаритні розміри – 10*30*53 сантиметра
- Вага – 2,8 кг
- Регулювання потужності плавне
- Номінальна потужність - 2000 Вт
- Клас захисту від ураження електричним струмом згідно з ГОСТ 12.2.007.0-75
- Зроблено в Україні, гарантія якості – місто Дніпропетровськ.
Краща ціна на електроплитки!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Леміра |
| Варильна поверхня | електрична |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Тип управління | Механічне |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Діаметр конфорки | 18 см |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид плити | Плита настільна |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Плавне регулювання потужності | Так |
- Ціна: 1 500 ₴



