Електроплита настільна Елна 002Н (два млинці)
Це дуже зручний та компактний прилад для кухні, який прослужить довго та надійно у вашому будинку чи на дачі.
Електроплита настільна ЕЛНА 002Н в народі ще називають плитка два млинці або електроплитка з млинцем.
Це двоконфорна електроплитка ЕЛНА-002Н, яка підійде для готування в домашніх умовах або на дачі. Живиться від мережі 220 вольт, дуже економічна і споживає не більше 1000 Ватт на годину на одну конфорку та 2000 ват на дві. Конфорки діаметром 18 сантиметрів дає можливість готувати навіть у більшому посуді, дуже легка, вага становить три кілограми. Електроплита оснащена практичним чавунним тіном - 2 штуки, ступінчастим регулятором потужності.
Технічні характеристики електроплити ЕЛНА 002Н
- Живиться від мережі 220 вольт 50 герц
- Кількість конфорок - 2
- Потужність - 2000 Вт
- Потужність однієї конфорки - 1000 Вт
- Нагрівальний елемент - чавунний диск
- Діаметр конфорок – 18 сантиметрів
- Покриття робочої поверхні - емаль
- Управління – механічне
- Світловий індикатор роботи
- Довжина мережевого кабелю – 1,5 метрів
- Колір чорний
- Габаритні розміри – 49-27-8,5 сантиметрів
- Вага – 5,9 кг
- Країна виробник - Україна
- Гарантія - офіційна 2,5 роки
Купити настільну електроплитку можна в нашому інтернет магазині. Залишивши заявку на сайті або зателефонувавши нашим менеджерам. Заводська ціна на електроплитку . Доставка по Харкову та по всій території України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елна-Сервіс |
| Варильна поверхня | електрична |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Нагрівальний елемент | Чавунний диск |
| Діаметр конфорки | 18 см |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 метра |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Вага | 5.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид плити | Плита настільна |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Потужність однієї конфорки, Вт | 1000 |
| Світловий индиктор роботи | Є |
- Ціна: 1 900 ₴



