Електрична настільна плита Елна 010Н з широким тіном
Електроплита настільна Елна 010Н – це дуже зручний та компактний прилад для кухні, який прослужить довго та надійно у вашому будинку чи на дачі.
Електроплита настільна ЕЛНА модель 010 Н у народі ще називають плитка з широким тіном.
Це одноконфорна електроплитка ЕЛНА - 100Н, яка підійде для готування в домашніх умовах або на дачі. Живиться від мережі 220 вольт, дуже економічна і споживає не більше 1000 Ватт на годину, конфорка діаметром не більше 15 сантиметрів дає можливість готувати навіть у більшому посуді, дуже легка, вага становить півтора кілограми. Електроплитка оснащена практичним тіном, плавним регулятором потужності, піддон під тіном виготовлений із нержавіючої сталі.
Технічні характеристики електроплитка Елна 010Н
- Живиться від мережі 220 вольт 50 герц
- Потужність - 1000 ват
- Кількість конфорок - 1
- Діаметр конфорки – 18 сантиметрів
- Нагрівальний елемент - широкий тен
- Покриття робочої поверхні - емаль
- Управління – механічне
- Регулювання - плавне
- Відкидний нагрівальний елемент - так
- Індикатор залишкового тепла - так
- Прогумовані ніжки - так
- Довжина мережевого шнура – 1,5 метра
- Колір чорний
- Габаритний розміри – 29-27-8,5 сантиметрів
- Вага – 2,1 кг
- Країна виробник - Україна
- Гарантія – 2,5 роки
Купити електроплитку в нашому інтернет-магазині можна залишивши заявку на сайті або зателефонувавши нашим менеджерам. Заводська ціна на електроплитку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елна-Сервіс |
| Варильна поверхня | електрична |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | широкий ТЕН |
| Діаметр конфорки | 18 см |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 метра |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Індикатор залишкового тепла | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Вага | 2.1 кг |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Плавне регулювання потужності | Так |
| Відкидний нагрівальний елемент | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид плити | Плита настільна |
- Ціна: 1 060 ₴



