Електроплита Елна 100Н з вузьким тіном
Електроплита настільна Елна 100Н – це дуже зручний та компактний прилад для кухні, який прослужить довго та надійно у вашому будинку чи на дачі.
Електроплита настільна ЕЛНА модель 100Н у народі ще називають плитка з вузьким тіном.
Це одноконфорна електроплитка ЕЛНА - 100Н, яка підійде для готування в домашніх умовах або на дачі. Живиться від мережі 220 вольт, дуже економічна і споживає не більше 1000 Ватт на годину, конфорка діаметром не більше 15 сантиметрів дає можливість готувати навіть у більшому посуді, дуже легка, вага становить півтора кілограми. Електроплитка оснащена практичним тіном, плавним регулятором потужності, піддон під тіном виготовлений із нержавіючої сталі.
Технічні характеристики електроплитка Елна 100Н (Вузький тен)
- Живиться від мережі 220 вольт 50 герц
- Плавний регулятор нагрівання тіна
- Діаметр конфорки – 15 сантиметрів
- Потужність - 1000 ват
- Час розігріву робочої поверхні тіна до максимуму – п'ять хвилин
- Компактні розміри 30 х 28 х 8,4 сантиметра
- Вага – 1,6 кілограма
- Країна виробник - Україна
- Гарантія – 2,5 роки
Купити електроплитку в нашому інтернет-магазині можна залишивши заявку на сайті або зателефонувавши нашим менеджерам. Заводська ціна на електроплитку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елна-Сервіс |
| Варильна поверхня | електрична |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Діаметр конфорки | 15 см |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Час розігрівання робочої поверхні тена до максимуму | 5 хвилин |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Вага | 1.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид плити | Плита настільна |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Плавний регулятор нагрівання тена | Так |
- Ціна: 960 ₴



